Danışmanlık

//Danışmanlık
Danışmanlık 2018-03-15T14:44:20+00:00

Biovalda, hem kamu kurum ve kuruluşları ile hem de üniversite ve özel sektörün ihtiyacı olan konularda, alanında uzman insan kaynağı ile çeşitli başlıklar altında danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Proje Yazım ve Değerlendirme

Bilimsel ve teknolojik yenilik içeren fikirlerin projelendirilmesi ve ülkemizde hâlihazırda bulunan Ar-Ge desteklerinden faydalanılması konusunda müşteri odaklı proje yazım ve ön değerlendirme hizmeti vermektedir.

Tıbbi Cihaz Geliştirme ve Prototiplendirme

Ülkemizde tıbbi cihaz sektöründe katma değeri yüksek, yeni ve rekabetçi ürünlerin ortaya çıkarılmasına yönelik olarak sektördeki işletmelere ve girişimcilere ürün geliştirme ve prototiplendirme konularında danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Kalite Yönetim Sistemleri

TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve İyi İmalat Uygulamaları (GMP) prensiplerinin şirketlerle uyumlu hale getirilmesi konusunda Biovalda A.Ş. teknik danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Validasyon Sistemleri

Tıbbi Cihaz ve İlaç Endüstrisinin İyi İmalat Uygulamaları (GMP) prensipleri çerçevesinde ihtiyaç duyduğu validasyon konusunda uzman kadrosu ve bilgi birikimi ile kavramsal ve uygulamalı danışmanlık hizmeti sunmaktadır.